Profoto Vosáhlo

Profoto Vosáhlo

Firma s rozsáhlým portfoliem služeb, nejen v oblasti fotografie, které jsou však klíčové. Proto zvolen desing s motivy fotografování na pozadí. Speciální mozaiková fotogalerie na úvodní straně pak jednoduchým a přehledným způsobem znázorňuje, čím vším se v této oblastí zabývají.

Tmavý design stránek není v dnešní době úplně standardní, ale je to rozhodně škoda, v tomto případě se tento styl vyplatil a stránky jsou svým vzhedem výjimečné.

Za zmínku stojí i objednávkový formulář produktů z vlastních fotografií, jednoduchý, ale naprosto dostačující a účelný, který podstatným způsobem pomohl firmě zorganizovat prodej těchto předmětů, který se jinak realizoval pomocí emailů a telefonů, zdlouhavě a nepřehledně.

 

Jsme schopni splnit jakékoliv přání na funkčnost Vašeho webu, snažíme se o to, aby námi vytvořené stránky byly přizpůsobeny na míru Vašim potřebám a významným způsobem Vám např. i ušetřily Váš čas.

Poptávka


Líbí se Vám tyto stránky a chtěli byste taky takové?. Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře,
nebo zavolejte na: +420 773 99 44 14Po odeslání se s Vámi spojíme v nejkratší možné době a domluvíme se na podrobnostech.Fotogalerie


Richard Šimek
tel: +420 773 99 44 14
email: richard.simek@profipage.cz

ProfiPage
Mikulášská 30
794 01 Krnov

IČ: 74629891

Top