Bašista

Bašista

V pořadí již třetí verze informačních stránek krnovské strojírenské firmy, kterou jsme realizovali. Vždy přibližně po pěti letech nastal čas starý web, který do té doby samozřejmě bez problémů fungoval a plnil svůj účel, trochu zmodernizovat, upravit ho jak co se týče designu, tak funkčnosti, aby vyhovoval nejnovějším požadavkům, které se v oblasti, jakou je IT a internet konkrétně, mění raketovým tempem.

Současný web je samozřejmě plně responzivní, tedy zobrazitelný i na tabletech a smarphonech, což je v dnešní době již prakticky nutnost, je poprvé editovatelný, o to dříve nebyl zájem, ale dnes, kdy je potřeba obsah stránek poměrně aktivně měnit, aktualizovat, to již bylo potřeba. V neposlední řadě pak je uzpůsoben pro šifrovaný přenos dat,  protokol https, aby vyhověl novým pravidlům pro nakládání s daty uživatelů, tzv. GDPR.

 

  • Termín realizace: 2017
  • Doba trvání realizace: 2 týdny
  • Odkaz na stránky: www.basista.cz

 

Stránky byly vytvořeny na základě našeho projektu rekonstrukce stránek, byly tedy za velice výhodnou cenu, oproti tomu, kolik by stál web zcela nový. Tento projekt slouží nejen našim stávajícím klientům, ale i těm, kteří mají stránky vytvořené jinými firmami a se kterými nejsou spokojeni. Ozvěte se nám, rádi a zdarma posoudíme Váš stávající web a navrhneme nejlepší řešení jeho rekonstrukce.

Poptávka


Líbí se Vám tyto stránky a chtěli byste taky takové?. Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře,
nebo zavolejte na: +420 773 99 44 14Po odeslání se s Vámi spojíme v nejkratší možné době a domluvíme se na podrobnostech.Fotogalerie


Richard Šimek
tel: +420 773 99 44 14
email: richard.simek@profipage.cz

ProfiPage
Mikulášská 30
794 01 Krnov

IČ: 74629891

Top