CK Tihelka

CK Tihelka

Současná podoba webu vznikla v době, kdy se firma začala orientovat převážně na poskytování zájezdů a staré stránky (které jsme v minulosti také vytvářeli), zaměřené především na autobusovou dopravu, již přestávaly stačit.

Cílem bylo vytvořit moderní, snadno ovladatelné stránky, s jednoduchou, vzdušnou a nadčasovou grafikou, ve které nejlépe vyniknou fotky jednotlivých zájezdů, které jsou z hlediska prezentace nejdůležitější. Stránky jsme ostatními grafickými prvky vyladili do modra, aby co nejlépe fungovali s velmi povedeným logem firmy, které vytvořila paní Martina Bradová z Ateliéru Bradová.

Web je samozřejmě responzivní, tedy stejně kvalitně zobrazitelný jak na stolních počítačích, tak v tabletech a smartphonech. Je postavený na našem vlastní redakčním systému, který je vždy přizpůsoben konkrétním potřebám klienta, s cílem zajistit mu co nejvyšší komfort z hlediska editace vlastního obsahu stránek.

 

  • Termín realizace: 2016
  • Doba trvání realizace: 2 týdny
  • Odkaz na stránky: www.cktihelka.cz

 

Stránky byly vytvořeny na základě našeho projektu rekonstrukce stránek, byly tedy za velice výhodnou cenu, oproti tomu, kolik by stál web zcela nový. Tento projekt slouží nejen našim stávajícím klientům, ale i těm, kteří mají stránky vytvořené jinými firmami a se kterými nejsou spokojeni. Ozvěte se nám, rádi a zdarma posoudíme Váš stávající web a navrhneme nejlepší řešení jeho rekonstrukce.

Poptávka


Líbí se Vám tyto stránky a chtěli byste taky takové?. Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře,
nebo zavolejte na: +420 773 99 44 14Po odeslání se s Vámi spojíme v nejkratší možné době a domluvíme se na podrobnostech.Fotogalerie


Richard Šimek
tel: +420 773 99 44 14
email: richard.simek@profipage.cz

ProfiPage
Mikulášská 30
794 01 Krnov

IČ: 74629891

Top