Levandulky

Levandulky

První web nově vzniklé krnovské úklidové firmy Levandulky jsme realizovali v roce 2013. Do současné podoby byl předělán v roce 2017, kdy vznikl požadavek na novou, modernější grafiku, která měla částečně vycházet ze stylu mateřského webu provozovatele služby, firmy Educo Centrum s.r.o. , ale zároveň měla zůstat unikátní, za použití motivů vztahujících se k názvu a navozovat dojem, který je pro podobné služby typický, dojem pohody a čistoty. 

Web je samozřejmě responzivní, tedy stejně kvalitně zobrazitelný jak na stolních počítačích, tak v tabletech a smartphonech. Je postavený na našem vlastní redakčním systému, který je vždy přizpůsoben konkrétním potřebám klienta, s cílem zajistit mu co nejvyšší komfort z hlediska editace vlastního obsahu stránek.

 

  • Termín realizace: 2017
  • Doba trvání realizace: 2 týdny
  • Odkaz na stránky: www.levandulky.cz

 

Stránky byly vytvořeny na základě našeho projektu rekonstrukce stránek, byly tedy za velice výhodnou cenu, oproti tomu, kolik by stál web zcela nový. Tento projekt slouží nejen našim stávajícím klientům, ale i těm, kteří mají stránky vytvořené jinými firmami a se kterými nejsou spokojeni. Ozvěte se nám, rádi a zdarma posoudíme Váš stávající web a navrhneme nejlepší řešení jeho rekonstrukce.

Poptávka


Líbí se Vám tyto stránky a chtěli byste taky takové?. Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře,
nebo zavolejte na: +420 773 99 44 14Po odeslání se s Vámi spojíme v nejkratší možné době a domluvíme se na podrobnostech.Fotogalerie


Richard Šimek
tel: +420 773 99 44 14
email: richard.simek@profipage.cz

ProfiPage
Mikulášská 30
794 01 Krnov

IČ: 74629891

Top