Profoto Vosáhlo

Profoto Vosáhlo

Aktualizováno! Nová verze webu, realizována v roce 2018, tak aby splnila nejnovější požadavky, co se týče designu a funkčnosti.

Firma s rozsáhlým portfoliem služeb, nejen v oblasti fotografie, které jsou však klíčové. Proto zvolen desing s motivy fotografování na pozadí. Speciální mozaiková fotogalerie na úvodní straně pak jednoduchým a přehledným způsobem znázorňuje, čím vším se v této oblastí zabývají.

Tmavý design stránek není v dnešní době úplně standardní, ale je to rozhodně škoda, v tomto případě se tento styl vyplatil a stránky jsou svým vzhedem výjimečné.

Za zmínku stojí i objednávkový formulář produktů z vlastních fotografií, jednoduchý, ale naprosto dostačující a účelný, který podstatným způsobem pomohl firmě zorganizovat prodej těchto předmětů, který se jinak realizoval pomocí emailů a telefonů, zdlouhavě a nepřehledně.

 

Stránky byly vytvořeny na základě našeho projektu rekonstrukce stránek, byly tedy za velice výhodnou cenu, oproti tomu, kolik by stál web zcela nový. Tento projekt slouží nejen našim stávajícím klientům, ale i těm, kteří mají stránky vytvořené jinými firmami a se kterými nejsou spokojeni. Ozvěte se nám, rádi a zdarma posoudíme Váš stávající web a navrhneme nejlepší řešení jeho rekonstrukce.

Poptávka


Líbí se Vám tyto stránky a chtěli byste taky takové?. Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře,
nebo zavolejte na: +420 773 99 44 14Po odeslání se s Vámi spojíme v nejkratší možné době a domluvíme se na podrobnostech.Fotogalerie


Richard Šimek
tel: +420 773 99 44 14
email: richard.simek@profipage.cz

ProfiPage
Mikulášská 30
794 01 Krnov

IČ: 74629891

Top