RealityKonzult

RealityKonzult

Aktualizováno! Nová verze webu, realizována v roce 2018, tak aby splnila nejnovější požadavky, co se týče designu a funkčnosti.

Několik jednoduchých změn staré stránky poměrně výrazně oživilo, aniž by byl původní koncept nějakým zásadním způsobem narušen. Opuštění viditelného středového ohraničení dodalo webu prostor, výrazné grafické prvky a efekty zase osobitost. Vše je jednoduché, přehledné, uživatel nemá pocit, že by se na stránkách ztrácel, nebo že by byl zahlcen informacemi.

 

Stránky byly vytvořeny na základě našeho projektu rekonstrukce stránek, byly tedy za velice výhodnou cenu, oproti tomu, kolik by stál web zcela nový. Tento projekt slouží nejen našim stávajícím klientům, ale i těm, kteří mají stránky vytvořené jinými firmami a se kterými nejsou spokojeni. Ozvěte se nám, rádi a zdarma posoudíme Váš stávající web a navrhneme nejlepší řešení jeho rekonstrukce.

Poptávka


Líbí se Vám tyto stránky a chtěli byste taky takové?. Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře,
nebo zavolejte na: +420 773 99 44 14Po odeslání se s Vámi spojíme v nejkratší možné době a domluvíme se na podrobnostech.Fotogalerie


Richard Šimek
tel: +420 773 99 44 14
email: richard.simek@profipage.cz

ProfiPage
Mikulášská 30
794 01 Krnov

IČ: 74629891

Top