Restaurace Slon

Restaurace Slon

Zadání bylo jasné, stránky, u kterých se budou sbíhat sliny :-) Snažili jsme se o čistý, moderní vzhled, u kterého budou prioritou fotky nabízených jídel, které mají navnadit k návštěvě této skvělé restaurace. Responzivní design už je samozřejmě standardem, stejně jako vlastní editace pro vkládání týdenních nabídek, meníček i aktualit.

Jenomže mít internetové stránky již v dnešní době nestačí, stejně důležité je prezentovat svůj podnik, nebo svoji firmu i na sociálních sítích, zejména facebooku. Proto v rámci ceny nabízíme i vytvoření firemního profilu jak na facebooku, tak případně i jiné ze současných populárních sociálních sítí a to ve stylu a grafice nového webu, tak, aby vzhled profilu se stránkami korespondoval. Zároveď pak zprovozníme i propojení stránek a facebooku, kdy má uživatel možnost ohodnotit stránky tlačítkem "To se mi líbí" a "Sdílet", nebo na stránkách vidí výčet posledních příspěvků zveřejněných na FB.

 

  • Termín realizace: 2017
  • Doba trvání realizace: 2 týdny
  • Odkaz na stránky: www.slonkrnov.cz

Poptávka


Líbí se Vám tyto stránky a chtěli byste taky takové?. Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře,
nebo zavolejte na: +420 773 99 44 14Po odeslání se s Vámi spojíme v nejkratší možné době a domluvíme se na podrobnostech.Fotogalerie


Richard Šimek
tel: +420 773 99 44 14
email: richard.simek@profipage.cz

ProfiPage
Mikulášská 30
794 01 Krnov

IČ: 74629891

Top