VELMONT E&P S.R.O.

VELMONT E&P S.R.O.

Modernizace staršího, námi vytvořeného, webu, který potřeboval jen mírně doladit a vylepšit. Na úvodní stránce dnes velmi moderní celostránková prolínačka z fotografií provozu i výrobků, je zde navíc doplněn rychlý kontakt, pro snadné a rýchlé oslovení firmy, i třeba ze smartphonů, nebo tabletů. V kontaktech pak doplněny fotografie zaměstnanců, opět trendová záležitost, zde navíc efektně i s fotkami koníčků, po najetí myší.

Celý web je multijazyčný, udělaný formou, kdy se zajištěné mezinárodní domény (EU, DE) využily pro příslušné jazykové verze a tvaří se tak jako tři různé weby, velmi dobré a důležité z hlediska SEO optimalizace, kdy nedochází k duplicitám a vyhledávače všechny jazykové mutace vyhodnocují jako na sobě nezávislé.

  • Termín realizace: 2020
  • Doba trvání realizace: 1 týden
  • Odkaz na stránky: www.velmont.cz

 

Stránky byly vytvořeny na základě našeho projektu rekonstrukce stránek, byly tedy za velice výhodnou cenu, oproti tomu, kolik by stál web zcela nový. Tento projekt slouží nejen našim stávajícím klientům, ale i těm, kteří mají stránky vytvořené jinými firmami a se kterými nejsou spokojeni. Ozvěte se nám, rádi a zdarma posoudíme Váš stávající web a navrhneme nejlepší řešení jeho rekonstrukce.

Poptávka


Líbí se Vám tyto stránky a chtěli byste taky takové?. Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře,
nebo zavolejte na: +420 773 99 44 14Po odeslání se s Vámi spojíme v nejkratší možné době a domluvíme se na podrobnostech.Fotogalerie


Richard Šimek
tel: +420 773 99 44 14
email: richard.simek@profipage.cz

ProfiPage
Mikulášská 30
794 01 Krnov

IČ: 74629891

Top